Retim a început lipirea „etichetelor roșii” – VOX
RETIM, ADID Timiș și autoritățile locale au început acțiunile de penalizare a celor care nu respectă normele de colectare selectivă a deșeurilor. Este vorba despre „etichetele roșii”. Acolo unde nu se respectă normele de colectare selectivă a deșeurilor, vor fi aplicate penalități.
Retim a început lipirea „etichetelor roșii” – VOX Read More »